vista out2   Сьогодні Microsoft офіційно припинила підтримку своєї 10-річної операційної системи, Windows Vista. Це означає, що не буде більше оновлень безпеки, залишивши цю ОС вразливою для вірусів і шкідливих програм. Разом із Windows Vista, Microsoft припиняє підтримку Exchange Server 2007, Office Communicator Phone Edition, Office InterConnect 2007 і Microsoft Security Essentials. Також це означає, що браузер Internet Explorer 9 також не буде вже отримувати оновлень.

Зрештою, якщо ви користуєтесь саме цими програмами, сервісами та ОС, то вам слід перейти на новішу версію Windows, яка досі отримує оновлення. І навіть, якщо для вас Windows 7 може здатися більше життєздатним варіантом, то пам’ятайте, що підтримка цієї версії системи буде тривати до січня 2020 року. Але найкращий варіант повністю перейти на Windows 10, оскільки наступні усі масштабні оновлення ви отримуватимете безкоштовно.

 

Windows Vista: доля ринку

На кінець березня 2017 року користувачів цієї ОС налічується лиш 0.72% від усього ринку операційних систем для персональних комп’ютерів. Лідером ринку досі залишається Windows 7 із 49.42%. На другому та третьому місці Windows 10 та Windows XP, який досі залишається у попиті.

Windows Vista: доля ринку

 

Джерело: pingvin.pro

Автор: Михайло Грицина