Комп'ютерна інженерія

 

Дні

11-К

21-К

31-К

41-К

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

Українська мова
220
Радченко М.Г.
Математика
318
Сергєєва Т.В.

 

.

Операційні сист.
310
к.т.н.Орищенко С.А.

2

Математика
318
Сергєєва Т.В.
Техн.обсл.ПК
217
Гак П.В.

Комп'ютер. сист.
309
к.т.н.Орищенко С.А.

 

Дискр.математ.
310
к.п.н.Лейко С.В.


3

Природничі науки
319
Пуховська С.А.
Соловей Л.В.
Романишина Е.Є.
Комп'ютер. електр.
220
к.т.н.Орищенко С.А.

Комп'ютер. схемот.
309
Гак П.В.

 

Вища математика
310
Сергєєва Т.В.


4

Всесв. історія
312
Івко І.І.
Фіз.культура
спорт.зал.
Логвиненко В.В.
Шерстюк О.О.
Архітект. комп.
309
Довгопол Л.В.
_________________________ 
Укр. мова (пр.спр)
309
Шугай Т.М.

 

 
 _________________________
Орган.баз даних
310
Довгопол Л.В.

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

Українська літер.
312
Радченко М.Г.

 

Вища математика
309
Сергєєва Т.В.

 

Теорія ймовірн.
310
к.п.н.Лейко С.В.

2

Математика

318

Сергєєва Т.В.

Теор.елект. та магн.кіл
220
Кіросір О.О.
 _______________
Українська мова
220
Радченко М.Г.
Надійн.діагн.експ.
309
Гак П.В.
Економіка
310
Нижник А.В.
 _________________________
Операційні сист.
310
к.т.н.Орищенко С.А.

3

Фіз.культура 
спорт.зал.
Кметь А.Г.
Фізика
319
Романишина Е.Є.
Систем.програм.
309
к.т.н.Орищенко С.А.
Надійн.діагн.експ.
310
Гак П.В.

4

Технології
217
Бортнік О.М.

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

Інформатика
205, 217
Хименко Л.О.
Бортнік О.М.
Культурологія
312
Орлова Л.Я.
Комп'ютер. схемот.
309
Гак П.В.
Програмування
310
Довгопол Л.В.

2

Захист Вітчизни
317
Шерстюк О.М.
Укр. література
318
Радченко М.Г.
Архітект. комп.
309
Довгопол Л.В.
Вища математика
310
Сергєєва Т.В.

Вища математика
310
Сергєєва Т.В.

3

Історія України
315
Грінченко Л.Я.
Теор.елект. та магн.кіл
318
Кіросір О.О.

 

Вища математика
309
Сергєєва Т.В.
Іноземна мова
310
Драпак Ю.Г.

4

 

Виховна година

 

Виховна година

Виховна година

Виховна година

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

Природничі науки
319
Пуховська С.А.
Соловей Л.В.
Романишина Е.Є.
Історія України
318
Івко І.І.
Архітект. комп.
309
Довгопол Л.В.
Дискр.математ.
310
к.п.н.Лейко С.В.

2

Громад.освіта
317
Гавриленко Н.І.
Людина і світ
312
Пуховська С.А.
Технол.захисту
309
Довгопол Л.В.
Економіка
310
Нижник А.В.

3

Іноземна мова

315

Драпак Ю.Г.

Техн.обсл.ПК
200
Гак П.В.
Охорона праці
309
Хоруженко В.М.
Програмування
310
Довгопол Л.В.

4

 

 

 
Іноземна мова
309
Драпак Ю.Г.
 
Фізичне виховання
спорт. зал.
Логвиненко В.В.
Кметь А.Г.

П

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

Всесв. історія
200
Івко І.І.
________________ 
Громад.освіта
315
Гавриленко Н.І.
Математика
318
Сергєєва Т.В.
Укр. мова (пр.спр)
309
Шугай Т.М.
Орган.баз даних
310
Довгопол Л.В.

2

Заруб. література
312
Орлова Л.Я.
Іноземна мова
210
Драпак Ю.Г.
Фізичне виховання
спорт. зал.
Шерстюк О.О.
Перефер.пристр.
310
Довгопол Л.В.

3


Фіз.культура 
спорт.зал.
Кметь А.Г.
Іноземна мова
210
Драпак Ю.Г.
Комп'ютер. сист.
309
к.т.н.Орищенко С.А.
 _________________________
Програмування
310
Довгопол Л.В.

4