Комп'ютерна інженерія

 

Дні

11-К

21-К

31-К

41-К

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

Осн.правознавства

316

Грінченко Л.Я.

Фізика

318

Сергєєва Т.В.

Дискретна матем.

309

Хименко Л.О.

Програмування
310
Павленко М. І

2

Фізика

319

Романишина С.А.

Основи екології

216

Дарюга О.А.

________________

Укр. мова

220

Панченко І.С.

Осн. філософських

знань

309

Пуховська С.А.

Системне програмування
310
Павленко М.І.

3

Всесв.історія

302

Пуховська С.А.

Соціологія

315

Гайворонська Н.А.

Українська мова

(проф.спрям.)

309

Панченко І.С.

Економіка та планування
310
Ніжник А.В

4

Біологія

404

Євсєєва К.Р.

______________

Захист Вітчизни

317

Шерстюк О.М.

Інж.та комп’ют.граф

207/209

Бобровська І.С.

Сіверченко О.В.

Програмне забезп

309

Павленко М.І.

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

Зарубіжна літер.

319

Орлов Л.Я.

Електрорадіовим.

200

Кіросір О.О.

Інж.та комп.техн

207/209

Бобровська І.С.

Нізовцев А.В.

Економіка та планування
310
Ніжник А.В
______________
Перефер. пристр.
310
Павленко М.І.

2

Математика

318

Сергєєва Т.В.

Фізична культура

спорт.зал

Кметь А.Г.

Гагаєва Н.В.

Комп.схемотехн.

309

Гак П.В.

Комп. сист. та мережі
310
Павленко М.І.

3

Українська література

316

Панченко І.С.

Техн.обсл.ПК

217

Гак П.В.

Соціологія

309

Гайворонська Н.А.

Системне програмування
310
Павленко М. І

4

 

_________________

Фізика

319

Романишина Е.Є.

Алгоритм.і метод обчисл.

217

Гак П.В.

С

Е

Р

Е

Д

А

1

Хімія

216

Дарюга О.А.

Фізика

318

Сергєєва Т.В.

Дискретна матем.

309

Хименко Л.О.

Надійність,діагностика
та експлуат
310
Гак П.В

2

Біологія

404

Євсєєва К.Р.

Техн.ослуг.ПК

217

Гак П.В.

_______________

Комп’ютерн.електрон.

220

Опішнян Т.А.

Компютер.логіка

309

Опішнян Т.А.

____________

Комп.схемотехн.

309

Гак П.В.

Програмування
310
Павленко М. І

3

Астрономія

319

Романишина Е.Є.

________________

Історія України

316

Грінченко Л.Я.

Електрорадіовим.

220

Кіросір О.О.

 

Програмне забезп

309

Павленко М.І.

Економіка та планування
310
Ніжник А.В

4

 

Виховна година

Виховна година

Виховна година

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

Українська мова

200

Радченко М.Г.

Техн.обслг.ПК

217

Гак П.В.

Інж.та комп.техн

207/209

Бобровська І.С.

Нізовцев А.В.

Комп. сист. та мережі
310
Павленко М.І.

2

Українська література

200

Панченко І.С.

Алгор. і метод обчисл.

217

Гак П.В.

Монтаж ел.засобі

309

Петров С.А.

Перефер. пристр.
310
Павленко М.І.

3

Іноземна мова

315

Драпак Ю.Г.

БЖД

220

к.п.н. Нізовцев А.В.

Компютер.логіка

309

Опішнян Т.А.

Надійність

діагностика
та експлуат
310
Гак П.В

4

Інформатика

217

Гак П.В.

П

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

Фізична культура спорт.зал.

Гагаєва Н.В.

Іноз.мова

314

Драпак Ю.Г.

Іноземна мова

(проф.спрям.)

309

Бессараб Н.В.

Перефер. пристр.
310
Павленко М.І.

2

Історія України

316

Грінченко Л.Я.

Осн.екон.теор.

317

Танчин М.С.

Монтаж ел.засобі

309

Петров С.А.

Програмування
310
Павленко М. І

3

Математика

318

Сергєєва Т.В.

Комп’ютерн.електрон.

220

Опішнян Т.А

Фізичне виховання

спорт.зал

Гагаєва Н.В.

Комп. сист. та мережі
310
Павленко М.І.

4

БЖД

220

Нізовцев А.В.