Дні

пар

11 – А

21 – А

31 – А

41 – А

 

 

 

 

 

 

 

 

П
о
н
е
д
і
л
о
к

1

 

 

Іноземна мова
314
Бессараб Н.В

 

 

 

 

Фізична культура

Спорт зал

Шерстюк О.М

  Шерстюк О.О

 

 

 

Процеси і апарати

219

Примаченко О.І

 

 

Автоматизація

210

Примаченко О.І

2

 

 

Хімія
216
Дарюга О.А

 

 

 

 

Історія України 316

Грінченко Л.Я

 

 

Іноземна мова

314

Бессараб Н.В

 

 

 

Обчислювальна та МП техніка

205

Павленко М.І

3

 

 

Математика
319
Резніченко М.І

 

 

 

 

Технічна механіка

А – 02

Таран Т.М

 

 

Осн.програмування

216

Павленко М.І

 

 

Монтаж та накладка

116

Петров С.А

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фізика(вища)

319

К.п.н. Лейко С.В

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В
і
в
т
о
р
о
к

1

 

 

Українська література

312

Жаголкіна В.О

 

 

 

Електротехніка

220

Кіросір О.О

 

 

 

 

Автоматизований електор. привід

200

К.п.н. Нізовцев А.В

 

 

 

Основи проектування

216

Павленко М.І

 

 

Фізика

319

Романишина Е.Є

 

2

 

 

Зарубіжна література

312

Жаголкіна В.О

 

 

 

 

Нарисна геометрія

207/209

Бобровська І.С

Сіверченко О.В

 

 

ТАР

200

Єчкалова Т.Є

 

 

Обчислювальна та МП техніка

216

Павленко М.І

3

 

 

Фізика
319

Романишина Е.Є

 

 

 

 

Електротехніка

219

К.п.н. Нізовцев А.В

 

 

Основі теплотехніки

210

Варакіна Т.П

 

Монтаж та накладка

116

Петров С.А

Експлуатація та ремонт

116

Петров С.А

 

4

 

 

Осн.правознавства

316

Грінченко Л.Я

 

 

 

 

Іноземна мова

314

Бессараб Н.В

 

 

С
е
р
е
д
а

1

 

 

Біологія
205
Соловей Л.В

 

 

 

 

Електротехніка 220

Кіросір О.О

 

 

Українська мова (за проф. спрям)

210

Шугай Т.М

 

Процеси і апарати

210

Варакіна Т.П

 

2

 

 

Українська мова

205

Радченко М.Г

 

 

 

 

Вища математика

200

Резніченко М.І

 

 

Автоматизований електор. привід

210

К.п.н. Нізовцев А.В

 

 

 

 

Фізичне виховання

Спорт. зал

Шерстюк О.О

Шерстюк О.М

3

 

 

Математика

302

Резніченко М.І

 

 

 

 

Фізика(вища)

319

К.п.н Лейко С.В

 

 

Технологічне обл..

210

Варакіна Т.П

 

 

Обчислювальна та МП техніка

216

Павленко М.І

 

4

 

 

Виховна година

 

 

 

 

Виховна година

 

 

Виховна година

 

Економіка

315

Гайвороньська Н.А

 

Ч

е
т
в
е
р
г

1

 

 

Захист Вітчизни

317

Шерстюк О.М

 

 

 

 

Осн.метрології

219

Примаченко Н.О

 

 

Основи проектування 216

Павленко М.І

 

2

 

 

Фіз.культ.

Спорт.зал

Шерстюк О.О

 

 

 

 

Вступ до спец

219

Примаченко Н.О

 

 

ТАР

200

Єчкалова Т.Є

 

 

 

Експл. та ремонт

116

Петров С.А

3

 

 

Математика

201

Резніченко М.І

 

 

 

 

Українська мова

302

Панченко І.С

 

 

 

Основи програмування

216

Павленко М.І

 

 

Автоматизація

219

Примаченко О.І

4

 

 

Всесвітня історія

316

Івко І.І

 

 

 

 

       Вища          математика

317

Резніченко М.І

 

 

 

 

Фізичне виховання

Спорт.зал

Кметь А.Г

Шерстюк О.О

 

 

 

Економіка

315

Гайворонська Н.А

 

 

Математика

317

Резніченко М.І

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П

я
т
н

І
ц
а

1

 

 

Українська література

309

Жаголкіна В.О

 

 

 

Астрономія

319

Романишина Е.Є

 

 

 

 

ТАР

200

Єчкалова Т.Є

 

 

Монтаж та накладка

116

Петров С.А

 

2

 

Зарубіжна література

309

Жаголкіна В.О

 

 

 

Вища математика

318

Резніченко М.І

 

 

Українська мова (за проф. спрям. )

210

Шугай Т.М

 

 

Автоматизація

219

Примаченко О.І

 

Всесвітня історія

200

Івко І.І

 

3

 

 

Інформатика

217

Гак П.В

 

 

 

 

Технічна механіка

А – 02

Таран Т.М

 

 

Автоматизація

219

Примаченко О.І

 

Економіка

315

Гайвороньська Н.А

 

 

 

4

 

 

Фізика

319

Романишина Е.Є