firefox-desktop   Її розробка почалася ще кілька років тому, але потім була призупинена через технічні труднощі. Тепер вона закінчена і під назвою E10S доступна в споживчій версії Firefox 54, хоча перші напрацювання з'явилися ще у версії під номером 48. Технологія Electrolysis розділяє різні обчислювальні завдання на різні процеси, використовуючи для кожного з них окремі елементи пам'яті. Завдяки такому підходу вдається ізолювати проблеми, які в іншому випадку могли б уповільнити роботу браузеру

 або викликати його аварійне завершення роботи.

Як відмітив віце-президент Firefox Нік Нгуен(Nick Nguyen), завдяки новому підходу вдалося значно підвищити продуктивність браузеру Firefox, зменшити кількість збоїв і зробити перегляд сайтів гладшим. Навіть переобтяжені сторінки, такі як новинні стрічки Facebook, відображаються плавніше і точно.

В той же час, ізоляція різних процесів в Firefox працює не зовсім так, як в конкуруючих браузерах. Тоді як конкуруючі рішення переносять кожен відкритий сайт у свій власний обчислювальний процес, Firefox призначає сайти одному з чотирьох доступних процесів. Завдяки цьому вдається досягти економнішого споживання оперативної пам'яті. В той же час, Electrolysis дозволяє підвищити безпеку веб-серфінгу завдяки впровадженню механізму пісочниці.  Він ізолює зовнішні атаки і запобігає використанню браузеру як точці входу в комп'ютер.