internet speed   Україна зайняла 109-е місце у світі за швидкістю мобільного інтернету і 39-і - фіксованого за швидкістю широкосмугового інтернету.Про це свідчать дані світового рейтингу швидкості інтернету Speedtest Global Index.Середня швидкість мобільного інтернету в Україні складає 8,46 мегабіт/з при скачуванні і 2,39 мегабіт/з при завантаженні. У цьому рейтингу Україна є сусідами з Єгиптом і Венесуелою.Середня швидкість фіксованого широкосмугового інтернету в Україні складає 34,2 мегабіт/з при скачуванні і 33,64 мегабіт/з при завантаженні. У цьому рейтингу сусіди України - Польща і Росія.

Найшвидший мобільний інтернет - в Норвегії(52,59 мегабіт/з - скачування, 14,82 мегабіт/з - завантаження). До трійки також увійшли Нідерланди і Угорщина. Найповільніший - в Іраку.

Найшвидший фіксований широкосмуговий інтернет - в Сінгапурі(154,38 мегабіт/з - скачування, 151,64 мегабіт/з - завантаження). До трійки також увійшли Південна Корея і Гонконг. Найповільніший - у Венесуелі.

Дані за швидкістю мобільного інтернету представлені для 122 країн, для фіксованого - для 133 країн.

Раніше повідомлялося, що вісім з десяти найбільших українських інтернет-провайдерів почали вказувати у своїх договорах з абонентами мінімальну гарантовану швидкість.

Джерело: http://biz.liga.net