В системі програмування Visual Basic оператори в тілі процедури виконуються послідовно один за одним. Для зміни послідовності виконання операторів використовуються оператори управління. До них відносяться умовні оператори та оператори циклу.

Умовний оператор If…Then…Else

Всім привіт! На сьогоднішньому занятті ми з вами створимо самий звичайний калькулятор, який буде схожий на стандартний калькулятор ОС Windows.

Всім привіт! На сьогоднішньому занятті попрацюємо над розрахунком формули Герона. Перед тим, як створювати проект, я хотів-би зупинитись на створенні алгоритмів. Алгор́итм (латинізов. Algorithmi, від імені перського математика IX ст. аль-Хорезмі) — послідовність, система, набір систематизованих правил виконання обчислювального процесу, що обов'язково приводить до розв'язання певного класу задач після скінченного числа операцій.[1] При написанні комп'ютерних програм алгоритм описує логічну послідовність операцій. Для візуального зображення алгоритмів часто використовують блок-схеми.

Всім привіт! На сьогоднішньому занятті попрацюємо над розмірами напису, кольором фону, кольором шрифта та кольором форми.

 

На першому занятті ми створимо простий проект за допомогою середовища розробки Visual Basic 6.0 .

Microsoft Visual Basic — засіб розробки програмного забезпечення, створений і підтримуваний корпорацією Microsoft, який складається з мови програмування і середовища розроблення. Мова Visual Basic успадкувала дух, стиль і, частково, синтаксис свого предка — мови Бейсік, яка має чимало діалектів. У той же час Visual Basic поєднує в собі процедури, елементи об'єктно-орієнтованих та компонентно-орієнтованих мов програмування. Середовище розробки VB містить інструменти для візуального конструювання користувацького інтерфейсу.