Ремонт комп’ютера  — зазвичай по відношенню до персонального комп'ютера — ремонт окремих компонентів комп'ютера за допомогою спеціального обладнання (станція для монтування/демонтування мікросхем BGA) . Ремонт ПК можна розділити на простий, який виконується на невеликих комп’ютерних фірмах та складний, який здійснюється в спеціалізованих сервісних центрах.

Модернізація комп’ютера, або апґрейд (англ. upgrade) — зазвичай по відношенню до персонального комп'ютера — заміна окремих компонентів комп'ютера на досконаліші або потужніші. Персональні настільні комп'ютери побудовані за модульною системою відкритої архітектури, що дозволяє проводити модернізацію, і одержувати продуктивніший комп'ютер, зберігаючи кошти.

Діагностика несправностей комп’ютера – це повний комплекс робіт, який спрямований на виявлення причини некоректної роботи Вашого ПК. При необхідності проводиться повна діагностика ПК, яка допоможе визначити неполадки техніки на апаратному та програмному рівні. Діагностика мусить здійснюватися, за допомогою спеціалізованого обладнання, так і з використанням програмного забезпечення.