Такий випадок: ви купили телефон, хочете змінити мову на українську, але виявляєте, що у списку мов потрібної немає. Тож розчаровані таким дійством, ставимо у кращому випадку англійську або російську. 

Але ми допоможемо Вам у цій ситуації.

1. З Play-маркета завантажити додаток MoreLocale2

2. Після завантаження відкрити цей додаток

3. Викликаємо додаткове меню та натискаємо «Add Locale»

lang ukrКупили телефон? А там незрозумілі ієрогліфи? Та змініть же врешті-решт мову. Існує три варіанта розвитку подій, деякі складніші, деякі простіші (інші варіанти ми опублікуємо за декілька днів).

Найпростіший метод змінити мову через налаштування. Тож розпочнемо.

  1. Відкриваємо “меню”
  2. Заходимо У “Налаштування” (“Settings”)
  3. Далі “Мова та клавіатура” (“Language & keyboard”) (цей пункт може відрізнятися)
  4. Натиснувши “Обрати мову” (“Select locale”), обираємо українську.

Якщо у налаштуваннях немає потрібної вам мови, оберіть найзрозумілішу або чекайте другу частину цього мануалу.

 

Джерело: pingvin.pro

Recovery або Режим Відновлення - це спеціальний режим завантаження пристрою, який дозволяє відновити систему або встановити оновлення для неї.

В цілому, Recovery - це спеціальне ПЗ, яке дозволяє запустити систему в іншому вигляді, ніж зазвичай. Так як це ПЗ, воно було кимось написано. Тут в гру вступають автори: виробник для рідного Recovery (Stock Recovery) і треті особи, обдаровані, але спритні програмісти для альтернативного користувальницького Recovery (Custom Recovery).

Android   Android — операційна система і платформа для мобільних телефонів та планшетних комп'ютерів, створена компанією Google на базі ядра Linux. Підтримується альянсом Open Handset Alliance (OHA).

Хоча Android базується на ядрі Linux, він стоїть дещо осторонь Linux-спільноти та Linux-інфраструктури. Базовим елементом цієї операційної системи є реалізація Dalvik віртуальної машини Java, і все програмне забезпечення і застосування спираються на цю реалізацію Java.

Android, Inc. була заснована в Пало-Альто, у Каліфорнії, у жовтні 2003 року Енді Рубіном (Andy Rubin — співзасновник компанії Danger), Річардом Майнером (Rich Miner — співзасновник Wildfire Communications, Inc.), Ніком Сірсом (Nick Sears — колишній віце-президент компанії T-Mobile) і Крісом Уайтом (Chris White — очолював дизайн і розробку інтерфейсу в WebTV) для розробки, за словами Рубіна «більш розумних мобільних пристроїв, які краще знають про місце перебування власника і його вподобання». Ранні наміри компанії полягали в тому, щоб розробити вдосконалену операційну систему для цифрових фотоапаратів, але було зрозуміло, що ринок пристроїв не був достатньо великим, і вони спрямували свої зусилля на розробку операційної системи для смартфонів, щоб конкурувати з Symbian і Windows Mobile (на той момент Apple ще не випустила iPhone). Незважаючи на минулі досягнення засновників і ранніх співробітників, Android, Inc. працювала таємно, показуючи тільки те, що вона працювала над програмним забезпеченням для мобільних телефонів. У той же самий рік, Рубін залишився без грошей. Стів Перлман, близький друг Рубіна, приніс йому 10 тис. доларів готівкою у конверті та відмовився від своєї частки в компанії.

Google купує Android, Inc.

17 серпня 2005 року компанія Google купила Android, Inc. Усі засновники цієї стартап-компанії пішли працювати у Google. На той час, мало, що було відомо про Android, Inc., крім того що вони займаються розробкою ПЗ для мобільних телефонів. Такий розвиток подій спричинив до виникнення чуток, що Google планує увійти на ринок мобільних телефонів, але було не ясно, що саме планує там робити.

 

    Незважаючи на те, що операційна система Android є більш відкритою, ніж більшість конкурентів, все ж у ній теж існують свої заборони і обмеження. Звичайному користувачеві не дозволять безцеремонно втручатися в роботу системних програм, видаляти важливі файли або робити потенційно небезпечні настройки. Однак, всі ці можливості стають доступні в тому випадку, якщо власник отримує права суперкористувача або так званий root. У цій статті ми розповімо, які додаткові можливості це дає, чим небезпечне і як це зробити.