MS Excel по замовчуванню використовує англійські назви для формул. Але при встановленні локалізованих версій (російська) можуть виникнути проблеми. Наприклад частина формул може залишитись англійськими, а решта буде російськими. Прямий переклад термінів (назв формул) може призвести до помилок. Тому для зручності користування формулами Excel , ми приводимо таблицю відповідності ...

Гарячі клавіші допоможуть вам при роботі з ОС Windows. Зажавши дві або більше кнопок можна відкрити додатки і потрібні вам функції, що допоможе заощадити сили та час для пошуку та відкриття того чи іншого додатку/програми. Підказки при зажимані клавіш допоможуть вам легко справлятися з доступом до основних програм та додатків.

Win+R - відкриває вікно команди "Выполнить"
Win+Q - запускає панель пошуку для встановлених програм.
Win+Z - відкриває панель додаткові опції активної Metro програми.
Win+Пробіл - перемикає мовну-розкладку клавіатури.
Win+Y - тимчасово показати робочий стіл.

dll - динамічно приєднувана бібліотека.
Помилка dll з'являється в результаті, якщо файл з розширенням .dll був пошкоджений або ж він не входить в стандартний набір бібліотек windows і його просто не має на вашому комп'ютері.
Такі помилки не страшні, бо їх можна легко виправити. Якщо ваш ПК скаржиться, наприклад, на бібліотеку msvcp100.dll, то виправити цю помилку можливо наступним чином:
1. Потрібно скачати саму бібліотеку (її ви можете скачати у нас на сайті, якщо знайдете необхідну бібліотеку зі списку нижче).
2. Перемістивши бібліотеку по шляху С:\Windows\System32.
3. Перезавантажити комп'ютер.

 

Removable Disk вірус на USB-флеш

Широкого поширення набув вірус Removable Disk, який вражає виключно USB флеш-накопичувачі. Для багатьох користувачів зникнення інформації з флешки може стати доволі складною проблемою. Але можемо Вас заспокоїти, не потрібно панікувати. Файли нікуди не пропали, вони просто стали тимчасово недоступні. На місці ваших файлів залишається один єдиний ярлик, який має назву Removable Disk. 

Доброго дня юзерам, айтішникам та решті зацікавленим комп'ютерними технологіями.

В даній статті ми розглянемо приклади роботи з командним рядком ОС Windows 7.